Republika Rzymska, denar, 90 pne

Rozpoczęcie: 05-02-2024 18:00
Zakończenie: 15-02-2024 20:10:40

Cena wylicytowana: 340 zł
Aukcja zakończyła się 15-02-2024 20:10:40
387115
Opis: Republika Rzymska - C. Vibivs C. f. Pansa (90 pne), denar, 90 pne, Rzym, Aw: Głowa Apollina w wieńcu laurowym w prawo, po lewej PANSA; Rw: Minerwa w kwadrydze w prawo, w odcinku C VIBIVS C F
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 18.4 mm, 4.06 g, patyna
Literatura: Crawford 342/5b, Albert 1191

Cena końcowa: 340 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 99