wydawnictwa polskie, Suchodolski Stanisław – Moneta polska i obca w średniowieczu, Warszawa 201..

Rozpoczęcie: 05-02-2024 18:00
Zakończenie: 15-02-2024 20:05:00

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 15-02-2024 20:05:00
387935
Opis: wydawnictwa polskie, Suchodolski Stanisław – Moneta polska i obca w średniowieczu, Warszawa 2017, ISBN 9788363760984
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 641 stron formatu B5, oprawa miękka, wydanie to stanowi zbiór 32 prac prof. Suchodolskiego zebrane na przestrzeni 50 lat, których większość została uzupełniona o nowsze informacje oraz poprawione zdjęcia, wydawnictwo niezbędne dla każdego pasjonata polskich średniowiecznych monet

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 78