wydawnictwa polskie, Filipek Bogumił, Otremba Zbigniew – Medale Gdyni, Gdynia [2017], ISBN 9788..

Rozpoczęcie: 05-02-2024 18:00
Zakończenie: 15-02-2024 20:04:40

Cena wylicytowana: 40 zł
Aukcja zakończyła się 15-02-2024 20:04:40
387940
Opis: wydawnictwa polskie, Filipek Bogumił, Otremba Zbigniew – Medale Gdyni, Gdynia [2017], ISBN 9788390258935
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 615 stron formatu ok. B5, twarda oprawa, bogato ilustrowany katalog ponad 1320 medali i plakiet związanych z Gdynią, poczynając od medali II RP (monumentalny medal z 1927 roku – 300-lecie zwycięskiej bitwy pod Oliwą czy medal z tego samego roku – Fundacja Łodzi Podwodnej im. Marszałka Piłsudskiego) a na współczesnych kończąc. Zostały one przedstawione w formie wizerunków oraz krótkich opisów zawierających m. in. dane twórców, metody wytwarzania i materiał, rozmiar, datę i nakład emisji oraz okoliczności ich powstania.

Cena końcowa: 40 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 35