wydawnictwa polskie, Bogacz Teresa, Sakwerda Jan – Medale – polonica i silesiaca XVI i XVII wie..

Rozpoczęcie: 05-02-2024 18:00
Zakończenie: 15-02-2024 20:04:20

Cena wylicytowana: 20 zł
Aukcja zakończyła się 15-02-2024 20:04:20
387939
Opis: wydawnictwa polskie, Bogacz Teresa, Sakwerda Jan – Medale – polonica i silesiaca XVI i XVII wieku w zbiorach Muzeum Sztuki Medalierskiej, Katalog zbiorów, Wrocław 1999, ISBN 8386626313
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 177 stron formatu B5, miękka oprawa, ilustrowany katalog wraz z dokładnymi opisami i odnośnikami do literatury

Cena końcowa: 20 zł
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość odsłon: 18