wydawnictwa zagraniczne, Friedberg Arthur L. – Coins of the Bible, Atlanta 2004, ISBN 0794819168

Rozpoczęcie: 05-02-2024 18:00
Zakończenie: 15-02-2024 20:03:00

Cena wylicytowana: 150 zł
Aukcja zakończyła się 15-02-2024 20:03:00
387937
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Friedberg Arthur L. – Coins of the Bible, Atlanta 2004, ISBN 0794819168
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 110 stron formatu B5, twarda oprawa z wkomponowanymi sześcioma kopiami monet z epoki. Bogato ilustrowane opracowanie dotyczące monet z czasów Chrystusa. W książce w przystępny sposób opisano m. in. wczesne monety z rejonu Ziemi Świętej, monety żydowskie, monety dynastii herodiańskiej, rzymskie monety z Judei pod panowaniem Rzymu, monety z I i II wojny żydowsko – rzymskiej, monety Judea Capta oraz monety związane z chrześcijaństwem. Każdy wymieniony rozdział jest ilustrowany zdjęciami naturalnej wielkości monet z danego okresu. Dodatkowo książka zawiera kalendarz historyczny (tzw. linię czasu), słownik oraz wykaz literatury tematu.

Cena końcowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 50