wydawnictwa zagraniczne, Franquinet Guy M. Y. Ph., Hammer Peter, Schoenawa Hartmut, Schoenawa Lotha..

Rozpoczęcie: 05-02-2024 18:00
Zakończenie: 15-02-2024 20:02:20

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 15-02-2024 20:02:20
387936
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Franquinet Guy M. Y. Ph., Hammer Peter, Schoenawa Hartmut, Schoenawa Lothar – Litzmannstadt: Rozdział historii niemieckiego pieniądza/Ein Kapitel deutscher Geldgeschichte/A chapter of german monetary history, 2010, wydanie 2., ISBN 9783866468245
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 163 strony formatu B5, oprawa kartonowa, w tekście czarno-białe zdjęcia oraz szczegółowe opisy w języku polskim, niemieckim i angielskim, książka zapakowana w folie

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 36