wydawnictwa polskie, Radzikowski Henryk – Atlas monet polskich i litewskich od XVI do XVIII wie..

Rozpoczęcie: 05-02-2024 18:00
Zakończenie: 15-02-2024 20:02:00

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 15-02-2024 20:02:00
387941
Opis: wydawnictwa polskie, Radzikowski Henryk – Atlas monet polskich i litewskich od XVI do XVIII wieku, Warszawa 2008
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 317 stron formatu A4+, oprawa twarda

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 50