Zakończenie: 08-02-2024 20:00 ÷ 22:40
Niemcy, medal wybity z okazji loterii targu końskiego w Berlinie, 2. połowa XIX wieku
387220
autorstwa E. Weiganda (aw.) i F. W. Kullricha (rw.); Aw: ... | III/III- |
290 zł szac. 300 zł 57 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, Stulecie Banku Polskiego, 1928
387109
Aw: Dwie głowy w prawo, na odcięciu szyi sygnatura J. Aum... | II |
350 zł szac. 150 zł 46 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Czechy, medal koronacyjny, 1836
386743
Aw: Ferdynand stojący z regaliami królewskimi w rękach, z... | II- |
520 zł szac. 50 zł 93 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, medal beatyfikacyjny, 2011
386873
BŁOGOSŁAWIONY JAN PAWEŁ II / ŻYCIE JEST WIECZNE, WATYKAN ... | I |
1 050 zł szac. 1 000 zł 76 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, medal, 2009
386875
JAN I OLBRACHT 1492–1501 | I |
1 850 zł szac. 1 800 zł 87 wyświetleń |
0 | zakończona |