Polska, odznaka pamiątkowa

Rozpoczęcie: 29-01-2024 18:00
Zakończenie: 08-02-2024 22:38:00
Polska, odznaka pamiątkowa

Polska, odznaka pamiątkowa

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 08-02-2024 22:38:00
387020
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939), odznaka pamiątkowa, Czerwony krzyż w białym rombie, odznaka jednoczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka sygnowana J. CHYLIŃSKI - WARSZAWA
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: tombak, emalia, 14.5 x 14.5 mm, 1.13 g (bez nakrętki)

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 44