Polska, 2 złote, 1996

Rozpoczęcie: 29-01-2024 18:00
Zakończenie: 08-02-2024 21:58:00
Polska, 2 złote, 1996

Polska, 2 złote, 1996

Cena wylicytowana: 680 zł
Aukcja zakończyła się 08-02-2024 21:58:00
387294
Opis: Polska - III Rzeczpospolita Polska (od 1989) - monety obiegowe, 2 złote, 1996, Warszawa, Zygmunt II August (1548–1572)
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: nordic gold, nakład 200.000 sztuk, patyna, najrzadsza moneta z serii monet dwuzłotowych III RP
Literatura: Parchimowicz 732

Cena końcowa: 680 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 108