Polska, 2 złote, 1924

Rozpoczęcie: 29-01-2024 18:00
Zakończenie: 08-02-2024 21:52:00
Polska, 2 złote, 1924

Polska, 2 złote, 1924

Cena wylicytowana: 440 zł
Aukcja zakończyła się 08-02-2024 21:52:00
387095
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939) - monety obiegowe, 2 złote, 1924, Paryż, popiersie kobiety z kłosami, odmiana z rogiem i pochodnią na awersie przy dacie
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Parchimowicz 109a

Cena końcowa: 440 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 172