wydawnictwa zagraniczne, Pick Albert, Siemsen Carl – Das Notgeld des II. Weltkrieges / Emergency Mo..

Rozpoczęcie: 29-01-2024 18:00
Zakończenie: 08-02-2024 20:01:40

Cena wylicytowana: 170 zł
Aukcja zakończyła się 08-02-2024 20:01:40
386791
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Pick Albert, Siemsen Carl – Das Notgeld des II. Weltkrieges / Emergency Monet of World War II, Munchen 1979, ISBN 3870451645
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 111 stron formatu A4, miękka oprawa, ilustrowany, bardzo szczegółowy katalog notgeldów z okresu drugiej wojny światowej, z wycenami dla dwóch stanów

Cena końcowa: 170 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 69