wydawnictwa zagraniczne, Pick Albert, Rixen Jens-Uwe – Papiergeld-Spezialkatalog Deutschland 1874-1..

Rozpoczęcie: 29-01-2024 18:00
Zakończenie: 08-02-2024 20:01:20

Cena wylicytowana: 110 zł
Aukcja zakończyła się 08-02-2024 20:01:20
386790
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Pick Albert, Rixen Jens-Uwe – Papiergeld-Spezialkatalog Deutschland 1874-1980, Munchen 1982, ISBN 3870451858
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 408 stron formatu A4, oprawa twarda z obwolutą, bogato ilustrowany katalog banknotów niemieckich

Cena końcowa: 110 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 81