wydawnictwa zagraniczne, Shafer Neil, Pick Albert, Bruce Colin R. – Standard Catalog of World Paper..

Rozpoczęcie: 29-01-2024 18:00
Zakończenie: 08-02-2024 20:00:40

Cena wylicytowana: 620 zł
Aukcja zakończyła się 08-02-2024 20:00:40
386794
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Shafer Neil, Pick Albert, Bruce Colin R. – Standard Catalog of World Paper Money, vol. II, General Issues, 5. edycja, Iola 1986, ISBN 0873410882
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 1087 stron formatu A4, oprawa twarda, bogato ilustrowany klasyczny katalog na banknoty świata

Cena końcowa: 620 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 79