wydawnictwa zagraniczne, Shafer Neil, Pick Albert, Bruce Colin R. – Standard Catalog of World Paper..

Rozpoczęcie: 29-01-2024 18:00
Zakończenie: 08-02-2024 20:00:20

Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się 08-02-2024 20:00:20
386793
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Shafer Neil, Pick Albert, Bruce Colin R. – Standard Catalog of World Paper Money, vol. I, Specialized Issues, 5. edycja, Iola 1986, ISBN 0873410874
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 928 stron formatu A4, oprawa twarda, uszkodzenie prawego górnego narożnika, bogato ilustrowany klasyczny katalog na banknoty świata

Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 95