Zakończenie: 01-02-2024 20:00 ÷ 22:32
Polska, trojak, 1595
385392
korona z lilią bez obwódki, data na awersie, na rewersie ... | III |
140 zł szac. 120 zł 64 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, trojak, 1594
386459
| III+ |
145 zł szac. 200 zł 34 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, trojak, 1600
386445
głowa króla z kołnierzem, odmiana z uszkodzoną puncą lite... | III+ |
155 zł szac. 150 zł 51 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, trojak, 1598
386465
| III+ |
155 zł szac. 150 zł 39 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, trojak, 1595
386440
trójnoga strzała za koroną, na awersie POLON | III+ |
165 zł szac. 200 zł 66 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, trojak, 1597
386452
wąska głowa króla | III |
165 zł szac. 150 zł 49 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, trojak, 1595
385425
końcówka legendy awersu LI | II-/III+ |
165 zł szac. 150 zł 40 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, trojak, 1592
385419
końcówka napisu LI na awersie | III+ |
170 zł szac. 120 zł 47 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, trojak, 1624
386458
z napisem PO-LO | II- |
175 zł szac. 100 zł 55 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, trojak, 1594
386464
na awersie LI | III+ |
180 zł szac. 150 zł 28 wyświetleń |
0 | zakończona |