Zakończenie: 01-02-2024 20:00 ÷ 22:32
Polska, trojak, 1599
386449
kryza wachlarzowata | III+ |
130 zł szac. 150 zł 43 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, trojak, 1597
386448
na rewersie napis w dwóch wierszach | II- |
220 zł szac. 200 zł 136 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, trojak, 1596
386447
duża głowa króla | II- |
220 zł szac. 150 zł 67 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, trojak, 1595
386446
na awersie ruszt na końcu napisu, końcówka napisu POLONIA... | II+ |
260 zł szac. 250 zł 116 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, trojak, 1600
386445
głowa króla z kołnierzem, odmiana z uszkodzoną puncą lite... | III+ |
155 zł szac. 150 zł 50 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, trojak, 1599
386444
głowa starszego typu (ucho niżej) | III+ |
280 zł szac. 150 zł 67 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, trojak, 1597
386443
korona z wąskim rondem, na awersie POLON M D L | II- |
240 zł szac. 150 zł 58 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, trojak, 1596
386442
z napisem POLONI na awersie | II |
290 zł szac. 250 zł 81 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, trojak, 1595
386441
trójnoga strzała za koroną, na awersie POLONI | II |
250 zł szac. 300 zł 75 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, trojak, 1595
386440
trójnoga strzała za koroną, na awersie POLON | III+ |
165 zł szac. 200 zł 66 wyświetleń |
0 | zakończona |