Zakończenie: 01-02-2024 20:00 ÷ 22:32
Węgry, forint, 1887 KB
386817
| III+/II- |
160 zł szac. 80 zł 28 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Cesarstwo Rzymskie, follis, 308–310
386214
Aw: Głowa w prawo, IMP C MAXENTIVS P F AVG, Rw: Wiktoria ... | II- |
155 zł szac. 100 zł 78 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Cesarstwo Rzymskie, zestaw 2 x follis
386216
Konstantyn I Wielki (307–337), Siscia, VICTORIAE LAETAE ... | II-/III+ |
155 zł szac. 80 zł 44 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Armenia, tram
383939
Aw: Zabel i Hetoum stojący na wprost, trzymający wspólnie... | III+/II- |
155 zł szac. 200 zł 28 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, szeląg, 1538
386852
w legendzie awersu POLO | III/III- |
155 zł szac. 100 zł 54 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, trojak, 1600
386445
głowa króla z kołnierzem, odmiana z uszkodzoną puncą lite... | III+ |
155 zł szac. 150 zł 36 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, trojak, 1598
386465
| III+ |
155 zł szac. 150 zł 37 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, 2 złote, 1970
381997
| I |
155 zł szac. 60 zł 192 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, szeląg, 1539
386671
data zapisana małymi cyframi, w legendzie awersu POLO | III+ |
150 zł szac. 100 zł 69 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Niemcy, zestaw: 2 x 2 marki, 1905 E (Saksonia) i 1906 A (Prusy)
386421
| III/III- |
150 zł szac. 120 zł 20 wyświetleń |
0 | zakończona |