Watykan, Konsekracja Biskupów Misjonarzy, 1960

Rozpoczęcie: 22-01-2024 18:00
Zakończenie: 01-02-2024 22:27:20

Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2024 22:27:20
385474
Opis: Watykan - Jan XXIII (1958–1963), Konsekracja Biskupów Misjonarzy, 1960, Rzym, Aw: Popiersie w prawo, na przecięciu ramienia sygnatura MISTRVZZI, IOANNES • XXIII • PONTIFEX • MAXIMVS • ANNO • II, Rw: Papież otoczony przez biskupów, MISSIONALIS • ORBIS • EPISCOPOS, w odcinku POSTRID • NON • MAI • MCMLX / CONSECRAVIT, Obrzeże: Punca 986, projektował Aurelio Mistruzzi
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro, 44.0 mm, 40.46 g, lekko przetarty

Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 57