Watykan, Święte Drzwi, 1950

Rozpoczęcie: 22-01-2024 18:00
Zakończenie: 01-02-2024 22:26:40
Watykan, Święte Drzwi, 1950

Watykan, Święte Drzwi, 1950

Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2024 22:26:40
385476
Opis: Watykan - Pius XII (1939–1958), Święte Drzwi, 1950, Aw: Popiersie w lewo, niżej sygnatura MISTVZZI, PIVS • XII • ROMANVS • PONTIFEX • MAXIMVS •, Rw: Święte drzwi, po bokach ANNO - • JVBI= / LAEI • - MCML, + EGO • SVM • OSTIVM • PER • ME • SI • QVIS • INTROIERIT • SALVABITVR
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro, 44.0 mm, 38.03 g, lekko przetarte

Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 57