Watykan, Konsystorz, 1946

Rozpoczęcie: 22-01-2024 18:00
Zakończenie: 01-02-2024 22:26:20
Watykan, Konsystorz, 1946

Watykan, Konsystorz, 1946

Cena wylicytowana: 290 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2024 22:26:20
385475
Opis: Watykan - Pius XII (1939–1958), Konsystorz, 1946, Rzym, Aw: Popiersie w prawo, na przecięciu ramienia sygnatura MISTRVZZI, PIVS • XII • PONT • - MAX • ANNO • VIII, Rw: Scena Konsystorza w Bazylice Świętego Piotra, E • QVINQVE • TERRARVM • ORBIS • PARTIBVS • XXXII • CARDINALIBVS • CREATIS
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro, 44.0 mm, 36.50 g, ryski, delikatna patyna

Cena końcowa: 290 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 65