Rosja, medal nagrodowy za ukończenie kursów w żeńskim gimnazjum, bez daty

Rozpoczęcie: 22-01-2024 18:00
Zakończenie: 01-02-2024 22:26:00

Cena wylicytowana: 1 150 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2024 22:26:00
386524
Opis: Rosja - Aleksander III (1881–1894), medal nagrodowy za ukończenie kursów w żeńskim gimnazjum, bez daty, niesygnowany; Aw: Popiersie Marii Fiodorownej w prawo, ГОСУДАРЫНЯ ИМПЕРАТРИЦА МАРIЯ ФЕОДОРОВНА; Rw: Wieniec, w którym promienie, na nich ДОСТОЙНЪЙШИМЪ / ИЗЪ / ОКОНЧИВШИХЪ КУРСЪ / ВЪ / ЖЕНСКИХЪ / ГИМНАЗІЯХЪ
Stan zachowania: II/III, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 45 mm, 47.71 g, patyna, przetarty awers, medal w pudełku
Literatura: Diakov 909.1A (R3)

Cena końcowa: 1 150 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 154