Niemcy, medal na 450 rocznicę śmierci Thomasa Müntzer'a, 1975

Rozpoczęcie: 22-01-2024 18:00
Zakończenie: 01-02-2024 22:25:40

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 01-02-2024 22:25:40
386717
Opis: Niemcy - Niemiecka Republika Federalna (1948–), medal na 450 rocznicę śmierci Thomasa Müntzer'a, 1975, Aw: Głowa reformatora lekko w prawo, 1489 THOMAS MÜNTZER 1525 ALLES SOLL GEMEINSAM SEIN, Rw: Skrzyżowane różne rodzaje chłopskiej broni, legenda ZUR ERINNERUNG AN DEN 450 TODESTAG DES GROSSEN DEUTSCHEN REVOLUTIONARS
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: tombak złocony, 42.2 mm, 33.77 g

Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 50