Niemcy, Przelot nad Atlantykiem, 1928

Rozpoczęcie: 22-01-2024 18:00
Zakończenie: 01-02-2024 22:25:00

Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2024 22:25:00
386801
Opis: Niemcy - Republika Weimarska (1918–1933), Przelot nad Atlantykiem, 1928, z sygnaturą Oskara von Glöckler'a, Aw: Popiersia trzech pilotów w prawo i w otoku FITZMAURICE VON HÜNEFELD KOHL, Rw: Samolot nad oceanem, EIN WILLE EINETAT EIN SIEG BREMEN 13 APRIL 1928, na obrzeżu napis PREUSS STAATSMÜNZE SILBER 900 FEIN
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro próby 900, 36.0 mm, 24.86 g

Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 43