Francja, medal pamiątkowy (późniejsza odbitka)

Rozpoczęcie: 22-01-2024 18:00
Zakończenie: 01-02-2024 22:24:20

Cena wylicytowana: 185 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2024 22:24:20
385470
Opis: Francja - III Republika (1871–1940), medal pamiątkowy (późniejsza odbitka), Aw: Głowa Napoleona w prawo, na przecięciu szyi sygnatura ANDRIEU F., NAPOLEON - EMP. ET ROI., Rw: Orzeł stojący na wiązce piorunów, nad nim Wiktoria z wieńcem, na dole litera N w promieniach, po bokach sygnatura DENON / DT. - JALEY FT. / 1807, Obrzeże: Punca BRONZE
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz, 41.7 mm, 37.32 g, patyna

Cena końcowa: 185 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 125 zł
Ilość odsłon: 62