Francja, medal nagrodowy

Rozpoczęcie: 22-01-2024 18:00
Zakończenie: 01-02-2024 22:24:00
Francja, medal nagrodowy

Francja, medal nagrodowy

Cena wylicytowana: 48 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2024 22:24:00
385464
Opis: Francja - III Republika (1871–1940), medal nagrodowy, Aw: Cyklista stojący przy rowerze, obok niego naga kobieta nakładająca mu na głowę wieniec laurowy, na dole sygnatura A • DESAIDE • EDIT., Rw: Gałązki laurowe i dębowe, na nich ozdobny kartusz, na dole sygnatura A • DESAIDE - EDIT
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 50.9 mm, 65.74 g

Cena końcowa: 48 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 40