Francja, medal pamiątkowy, 1889

Rozpoczęcie: 22-01-2024 18:00
Zakończenie: 01-02-2024 22:22:40

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2024 22:22:40
385465
Opis: Francja - III Republika (1871–1940), medal pamiątkowy, 1889, Aw: Głowa Marianny w lewo, na dole sygnatura OUDINÉ, REPUBLIQUE - FRANÇAISE, Rw: Panorama Pola Marsowego z Wieżą Eiffla, wyżej gałązka i wstęga, na której CENTENAIRE - DE - 1789, po lewej sygnatura Lovis Bottee, MINISTERE DES FINANCES, w odcinku ADMINISTRATION / DES / MONNAIES ET MEDAILLES, Obrzeże: Punca BRONZE
Stan zachowania: II/II-, About Near Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 50.9 mm, 59.27 g

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 33