Francja, medal pamiątkowy

Rozpoczęcie: 22-01-2024 18:00
Zakończenie: 01-02-2024 22:21:20
Francja, medal pamiątkowy

Francja, medal pamiątkowy

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2024 22:21:20
385455
Opis: Francja - Napoleon III (1852–1870), medal pamiątkowy, Aw: Głowa w lewo, NAPOLÉON III - EMPEREUR, na dole sygnatura CAQUÉ. F., Rw: Głowa w lewo, EUGÉNIE - IMPERATRICE, na dole sygnatura CAQUÉ. F.
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: cyna, 50.6 mm, 50.51 g, uderzenie na obrzeżu

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 46