Francja, medal pamiątkowy, 1857

Rozpoczęcie: 22-01-2024 18:00
Zakończenie: 01-02-2024 22:20:00

Cena wylicytowana: 150 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2024 22:20:00
385453
Opis: Francja - XIX wiek, medal pamiątkowy, 1857, Aw: Widok Les Halles, wyżej dwie postacie trzymające szarfę, na której HALLES CENTRALES DE PARIS, w odcinku POSE DE LA PREMRE. PIERRE M.DCCCLI / INAUGURATION M.DCCCLVII. / BALTARD ET CALLET ARCHITECTES / A. BOVY SC., Rw: Ozdobna tablica, w górnej części herb Paryża, niżej PROJET • PRIMITIF • M • DCCCXLV / LE • CTE. DE • RAMBUTEAU • PREFET / SECOND • PROJET M•DCCCLI / J • J • BERGER PREFET / PROJET • DEFINITIF • EXECUTION / M • DCCCLIV • M • DCCCLVII / LE • BON. E • HAUSMANN • PREFET, na dole sygnatura BOVY, Obrzeże: Punca CUIVRE
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: miedź, 77.5 mm, 219.80 g, uszkodzenia obrzeża

Cena końcowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 125 zł
Ilość odsłon: 54