Francja, medal pamiątkowy

Rozpoczęcie: 22-01-2024 18:00
Zakończenie: 01-02-2024 22:19:20
Francja, medal pamiątkowy

Francja, medal pamiątkowy

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2024 22:19:20
385454
Opis: Francja - XIX wiek, medal pamiątkowy, Aw: Dwie głowy w lewo, niżej sygnatura CAQUÉ. F. / E. DE NIEUWERKERKE DIREXIT, Rw: NAPOLÉON III / EMPEREUR. / EUGÉNIE / IMPÉRATRICE. / MARIÉS LE 30 JANVIER / 1853 / A NOTRE-DAME / MASSONNET ÉDITEUR, RÉDUCTION DE LA MÉDAILLE COMMÉMORATIVE EXECUTÉE PAR ORDRE DE L'EMPEREUR
Stan zachowania: II/II-, About Near Extremely Fine
Dodatkowe informacje: biały metal, 50.6 mm, 50.52 g, uszkdozenia obrzeża

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 46