Francja, medal pamiątkowy, 1823

Rozpoczęcie: 22-01-2024 18:00
Zakończenie: 01-02-2024 22:17:00

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2024 22:17:00
385467
Opis: Francja - XIX wiek, medal pamiątkowy, 1823, Aw: Głowa w lewo, na dole sygnatura CAUNOIS F., L. ANT. GÉNÉRALISSIME - DES ARMEES FRANÇAISES., Rw: Jeździec na koniu, biegnącym po moście z łodzi, po lewej sygnatura CAUNOIS F, CIVILIVM DISCORDIARVM - IBERIAE PACIFICATOR, w odcinku IER. OCTOBRE 1823.
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 50.7 mm, 61.48 g, rysy na awersie, uszkodzenia obrzeża

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 38