Francja, żeton Banku Francji, 1800

Rozpoczęcie: 22-01-2024 18:00
Zakończenie: 01-02-2024 22:14:40

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2024 22:14:40
386803
Opis: Francja - Napoleon (konsul) 1799–1804 (L’an 8–12), żeton Banku Francji, 1800, Aw: Minerwa z tarczą, trzymająca lewą rękę na ramieniu Fortuny z rogiem obfitości, którego zawartość wysypuje do skrzyni na środku, w odcinku sygnatura medaliera DUMAREST, na górze LA SAGESSE - FIXE - LA FORTUNE, Rw: Wieniec, w którym BANQUE / DE / FRANCE / AN VIII, Obrzeże: Punca srebra i ARGENT
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 36.3 x 36.4 mm, 24.50 g

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 93