Francja, odsłonięcie pomnika konnego Ludwika XIV w Montpellier, 1733

Rozpoczęcie: 22-01-2024 18:00
Zakończenie: 01-02-2024 22:12:40

Cena wylicytowana: 115 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2024 22:12:40
385431
Opis: Francja, odsłonięcie pomnika konnego Ludwika XIV w Montpellier, 1733, Aw: Popiersie w prawo, niżej sygnatura J • C • RÖRT • F., LUD • XV. REX - CHRISTIANISS •, Rw: Pomnik konny Ludwika XVI, CRESCIT FANA CRESCIT HONOS, w odcinku COM • - OCCIT • / 17 - 33
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz, 31.6 mm, 7.23 g

Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 86