Francja, odznaka pamiątkowa, 1878

Rozpoczęcie: 22-01-2024 18:00
Zakończenie: 01-02-2024 22:06:40

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2024 22:06:40
385466
Opis: Francja - III Republika (1870–1940), odznaka pamiątkowa, 1878, Panorama centrum Paryża z Łukiem Triumfalnym i balonem na uwięzi, w odcinku sygnatura C. TROTIN oraz PANORAMA DE PARIS / 1878, na stronie odwrotnej SOUVENIR / DE MON ASCENSION / DANS / LE GRAND BALLON CAPTIF / A VAPEUR / DE MR. HENRY GIFFARD
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz złocony, 51.0 mm, 64.11 g

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 50