Niemcy, 3 marki, 1911 E

Rozpoczęcie: 22-01-2024 18:00
Zakończenie: 01-02-2024 21:51:00
Niemcy, 3 marki, 1911 E

Niemcy, 3 marki, 1911 E

Cena wylicytowana: 180 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2024 21:51:00
386703
Opis: Niemcy - Saksonia - linia albertyńska (1547–1918) - Fryderyk August III (1904–1918), 3 marki, 1911 E, Muldenhütten
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: sztuczna patyna, moneta bez śladów obiegu ale lekko przetarta
Literatura: AKS 185, Jaeger 135

Cena końcowa: 180 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 74