Polska, 500 złotych, 1984

Rozpoczęcie: 22-01-2024 18:00
Zakończenie: 01-02-2024 21:13:20
Polska, 500 złotych, 1984

Polska, 500 złotych, 1984

Cena wylicytowana: 370 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2024 21:13:20
386480
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989) - monety obiegowe i kolekcjonerskie, 500 złotych, 1984, Warszawa, Ochrona Środowiska – Łabędź
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 750, nakład 10.000 sztuk, stemple lustrzane, patyna, moneta w niebieskim pudełku NBP
Literatura: Parchimowicz 322

Cena końcowa: 370 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 170