Polska, 2 złote, 1831

Rozpoczęcie: 22-01-2024 18:00
Zakończenie: 01-02-2024 21:07:20
Polska, 2 złote, 1831

Polska, 2 złote, 1831

Cena wylicytowana: 290 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2024 21:07:20
386517
Opis: Polska - Powstanie Listopadowe (1830–1831), 2 złote, 1831, Warszawa, odmiana z kropką po POL i Pogonią z pochwą na miecz
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: wyraźne uszkodzenia tła monety, wyłuszczenia, patyna
Literatura: Bitkin 4, Plage 273

Cena końcowa: 290 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 205