Wielkie Księstwo Twerskie, kopiejka, 1475–1485

Rozpoczęcie: 22-01-2024 18:00
Zakończenie: 01-02-2024 20:30:40

Cena wylicytowana: 240 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2024 20:30:40
386227
Opis: Wielkie Księstwo Twerskie - Mikhail Borisovich (1461–1485), kopiejka, 1475–1485, Twer, Aw: Legenda poziomo, Rw: Chimera
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 16.7 mm, 0.55 g, miejscowa ciemna patyna
Literatura: Huletski/Pietrunin 7290 B (R VI)

Cena końcowa: 240 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 126