Wielkie Księstwo Niżno-Nowogrodzkie i Suzdalskie, dienga, 1423–1429

Rozpoczęcie: 22-01-2024 18:00
Zakończenie: 01-02-2024 20:29:00

Cena wylicytowana: 160 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2024 20:29:00
386232
Opis: Wielkie Księstwo Niżno-Nowogrodzkie i Suzdalskie - Daniil Borisovich (1423–1429), dienga, 1423–1429, Nowogród, Aw: Legenda poziomo, Rw: Dwie bestie plecami do siebie plecami lecz z głowami zwróconymi vis a vis
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 12.0 mm, 0.49 g, ciemna patyna
Literatura: Huletski/Pietrunin 4565 A (R IV)

Cena końcowa: 160 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 331