Śląsk, brakteat szeroki, XIII/XIV w.

Rozpoczęcie: 22-01-2024 18:00
Zakończenie: 01-02-2024 20:25:40

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2024 20:25:40
386381
Opis: Śląsk - Dolny Śląsk, brakteat szeroki, XIII/XIV w., Kotwica o łukowych ramionach i dwóch poprzeczkach
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 23 mm, 0.35 g, ikonograficznie moneta podobna do monet Mściwoja II Pomorskiego, ale wykonanie na szerokim krążku sugeruje śląskie pochodzenie
Literatura: Kop. 7049hm

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 60