wydawnictwa polskie, Więcek Adam – Jan Raszka. Medale i plakiety, Wrocław 1972

Rozpoczęcie: 22-01-2024 18:00
Zakończenie: 01-02-2024 20:05:00

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 01-02-2024 20:05:00
386780
Opis: wydawnictwa polskie, Więcek Adam – Jan Raszka. Medale i plakiety, Wrocław 1972
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 123 strony, format ok. 19 x 19 cm, oprawa kartonowa, bogato ilustrowany, podniszczona okładka

Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość odsłon: 41