wydawnictwa zagraniczne, Huszár Lajos – Münzkatalog Ungarn von 1000 bis Heute; München 1979

Rozpoczęcie: 22-01-2024 18:00
Zakończenie: 01-02-2024 20:03:40

Cena wylicytowana: 220 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2024 20:03:40
386784
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Huszár Lajos – Münzkatalog Ungarn von 1000 bis Heute; München 1979
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 365 stron formatu B5, twarda oprawa z obwolutą, zawiera ponad 2000 typów monet ze zdjęciami większości w tekście, najważniejszy i bardzo poszukiwany katalog monet Węgier

Cena końcowa: 220 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 37