Rozpoczęcie: 22-01-2024 18:00
Zakończenie: 01-02-2024 20:03:20

Cena wylicytowana: 190 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2024 20:03:20
386795
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Владимир Биткин - Сводный каталог монет России (Vladimir Bitkin - Composite catalogue of russian coins), Кijów 2003 – KSEROKOPIA
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 1029 stron formatu A4, oprawa twarda, kserokopa rzadkiego, bardzo szczegółowego i poszukiwanego opracowania monet Rosji Carskiej

Cena końcowa: 190 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 67