wydawnictwa zagraniczne, Arnold P., Küthmann H., Steinhilber D. – Grosser Deutscher Münzkatalog von..

Rozpoczęcie: 22-01-2024 18:00
Zakończenie: 01-02-2024 20:02:40

Cena wylicytowana: 135 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2024 20:02:40
386792
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Arnold P., Küthmann H., Steinhilber D. – Grosser Deutscher Münzkatalog von 1800 bis Heute, Regenstauf 1982, 7. wydanie, ISBN 3870452056
Stan zachowania: II/II-, About Near Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 442 strony + reklamy, format ok. 21.5 x 28 cm, twarda oprawa z obwolutą, naderwany grzbiet przy końcu książki, ale bez luźnych stron, klasyczny katalog monet niemieckich od 1800 roku

Cena końcowa: 135 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 44