wydawnictwa zagraniczne, Hugo Freiherr von Saurma-Jeltsch - Die Saurmasche Munzsammlung deutscher, ..

Rozpoczęcie: 22-01-2024 18:00
Zakończenie: 01-02-2024 20:02:20

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 01-02-2024 20:02:20
386789
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Hugo Freiherr von Saurma-Jeltsch - Die Saurmasche Munzsammlung deutscher, schweizerischer und polnischer Gepräge, REPRINT Berlin 1986, z wydania oryginalnego z 1892 roku
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 152 kolumny, 104 tablice, twarda oprawa, bardzo ładnie zachowany

Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 40