wydawnictwa polskie, Szłapinskij Władimir, Biełopolskij Sergej - Monety koronne Jana Kazimierza..

Rozpoczęcie: 22-01-2024 18:00
Zakończenie: 01-02-2024 20:01:40

Cena wylicytowana: 48 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2024 20:01:40
386920
Opis: wydawnictwa polskie, Szłapinskij Władimir, Biełopolskij Sergej - Monety koronne Jana Kazimierza bite w mennicach zarządzanych przez Andrzeja i Tomasza Tymfów w latach 1662-1667 (przypisane do poszczególnych mennic), Lwów 2003
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 86 stron formatu A4, miękka oprawa, ilustracje w tekście

Cena końcowa: 48 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 41