Rozpoczęcie: 22-01-2024 18:00
Zakończenie: 01-02-2024 20:00:40

Cena wylicytowana: 340 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2024 20:00:40
373084
Opis: wydawnictwa polskie, Jarosław Dutkowski - Złoto czasów dynastii Wazów (The Gold of the Wasa dynasty / Gold während der Wasa-Dynastie), tom III (Śląsk / Silesia / Schlesien), Gdańsk 2017, ISBN 9788392745396
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 660 stron formatu B5, oprawa twarda, książka zafoliowana (stan drukarski), bardzo ważne - przełomowe - opracowanie złotego mennictwa śląskiego, zawierające opis prawie 1000 pozycji z około 2500 fotografii

Cena końcowa: 340 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 102