Rozpoczęcie: 22-01-2024 18:00
Zakończenie: 01-02-2024 20:00:20

Cena wylicytowana: 195 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2024 20:00:20
373057
Opis: wydawnictwa polskie, Jarosław Dutkowski - Złoto czasów dynastii Wazów (The Gold of the Wasa dynasty), tom I, Gdańsk 2015, ISBN 9788392745396
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 544 strony formatu B5, oprawa twarda, książka zafoliowana (stan drukarski), bogato ilustrowany katalog złotego mennictwa Wazów

Cena końcowa: 195 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 108