Watykan (Państwo Kościelne), teston, rok 13 pontyfikatu (1585)

Rozpoczęcie: 15-01-2024 18:00
Zakończenie: 25-01-2024 22:40:00

Cena wylicytowana: 980 zł
Aukcja zakończyła się 25-01-2024 22:40:00
385938
Opis: Watykan (Państwo Kościelne) - Grzegorz XIII (1572–1585), teston, rok 13 pontyfikatu (1585), Rzym
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 30.4 mm, 9.39 g, patyna, rzadki
Literatura: Berman 1160, MIR 1185/5

Cena końcowa: 980 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 105