Portugalia, 100 escudos, 1986

Rozpoczęcie: 15-01-2024 18:00
Zakończenie: 25-01-2024 22:35:40
Portugalia, 100 escudos, 1986

Portugalia, 100 escudos, 1986

Cena wylicytowana: 12 zł
Aukcja zakończyła się 25-01-2024 22:35:40
385847
Opis: Portugalia - Republika od 1910, 100 escudos, 1986, Lizbona, Mundial Meksyk 1986
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: miedzionikiel, patyna
Literatura: KM 637

Cena końcowa: 12 zł
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość odsłon: 26